PODZIEL SIĘ

Dotarliśmy do informacji z której wynika iż zmianom ulegają zasady przedłużania gwarancji na samochody BMW. Zmiany niestety na gorsze.

Do tej pory po zakupie samochodu otrzymywaliśmy 2 lata gwarancji którą można było przedłużać co roku o kolejny rok i tak aż do 6 lat. Wystarczyło zgłosić się do dealera w ostatni dzień w którym upływa gwarancja aby ją przedłużyć za odpowiednią opłatą, która uzależniona była od tego jaki model samochodu posiadamy, ile lat ma nasze auto oraz na jaki okres chcemy przedłużyć gwarancję.
Powyższe zasady obowiązywać będą do końca marca 2017.

Od 1 kwietnia 2017 przedłużyć gwarancję będziemy mogli TYLKO podczas zakupu nowego samochodu – czyli już w momencie kupna auta musimy zdecydować się na ile lat chcemy mieć gwarancję i uiścić stosowną opłatę.

Jeżeli więc jesteś posiadaczem samochodu BMW, który jest jeszcze na gwarancji a gwarancję masz na okres krótszy niż 6 lat to masz czas do końca marca 2017 aby dokupić dodatkowe lata. Po tym terminie nie będzie już takiej możliwości.

Źródło: Własne

  • Jarek Loszek

    Skontaktuj się z firmą s-car z nami a przeprowadzimy cię przez sprzedaż samochodu szybko, fachowo i bez stresu. Działamy na terenie Kielc. Zapraszamy do kontaktu z nami. http://s-car.pl/